Ibišević pogodio u pobjedi Herthe nad Hansom

ROSTOCK - Nogometaši Herthe su na gostovanju u Rostocku svladali Hansu sa 2:0 u prvom krugu njemačkog DFB Pokala.

Prvo poluvrijeme ove utakmice nam nije ponudilo mnogo toga, Hertha je bila nešto bolja, no Hansa se odličnom obranom dobro držala na terenu.

U drugom dijelu očekivao se dosta bolji nogomet, no sve je palo u drugi plan u finišu utakmice zbog nereda na tribinama. Navijači Hanse su se željeli obračunati s gostujućim navijačima koje su gađali bakljama, a onda su se sukobili i s policijom.

Sudac je prekinuo ovaj susret, no nakon što su se strasti smirile utakmica je nastavljena. Ova pauza očito je više odgovarala Herthi koja je u finišu postigla dva gola. Prvo je u 86. minuti utakmice Weiser pogodio za 0:1 i veliko slavlje navijača Herthe, a posao u ovom meču završio je bh. napadač Vedad Ibišević koji je u drugoj minuti nadoknade postavio konačnih 2:0 i tako odveo svoj tim u naredni krug DFB Pokala.