Musemić uvjerljiv sa Sarajevom na Tušnju, Zrinjski netaknutih mreža sa Borcem

TUZLA - Nogometaši Sarajeva i dalje jako dobro igraju na gostujućim utakmicama u tekućoj premijerligaškoj sezoni, pa su na Tušnju protiv Slobode upisali već treći gostujući trijumf uz dva ostvarena remija u pet odigranih utakmica na strani.

Ponovno je to bio impresivan nastup Musemićeve momčadi protiv kluba čiju je momčad ne tako davno vodio ovaj istaknuti stručnjak.

“Bordo” momčad je povela nakon dvadesetak minuta igre, a gol je postigao Krste Velkoski na asistenciju Anela Hebibovića. U drugom poluvremenu na scenu stupa bivši napadač Tuzlaka Mersudin Ahmetović, te golovima u 61. i 67. minuti donosi Sarajevu uvjerljivih 3:0.

Sloboda je uspjela u 74. minuti ublažiti poraz, a strijelac počasnog zgoditka bio je Ignjatović.

Zrinjski i Borac su odigrali bez zgoditaka, a najveću priliku imali su gosti petnaestak minuta prije kraja kada je Kenan Pirić zaustavio zicer Petra Kunića.

Rezultati 11. Kola:
Zrinjski – Borac 0:0, Sloboda – Sarajevo 1:3, Krupa – Široki Brijeg 1:2, Radnik – Vitez 2:0. Još igraju: GOŠK – Mladost (nedjelja, 15.30), Čelik – Željezničar (nedjelja, 18.00).