Teletović ubacio pet poena u domaćem porazu Milwaukeeja od Washingtona

Autor: Klix.ba

MILWAUKEE - Milwaukee Bucksi su pretrpjeli poraz na svom terenu koji im je nanio Washington Wizard (107:101).

Prva četvrtina bila je ujednačena i oba tima su mijenjala vodstvo, a onda je Milwaukee tokom druge dionice stalno bio u prednosti koja je najviše iznosila 12 poena razlike.

Washington je u trećoj četvrtini uspio preokrenuti i prednost je čuvao do samog kraja čime je upisao svoju 18. pobjedu u 36. meču u ovoj sezoni NBA lige.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović na parketu je proveo 30 minuta u dresu Milwaukeeja i ubacio je pet poena te skupio četiri skoka i dvije asistencije.

Odličnu predstavu za domaćin pružio je Jabari Parker koji je meč završio sa 28 poena, osam skokova i sedam asistencija, dok je na drugoj strani sa 26 ubačenih poena najbolji strijelac bio Bradley Beal.

Milwaukee sada ima polovičan učinak, kao i Washington, od 18 pobjeda i 18 poraza. Washington je osmi na tabeli Zapada, dok je Mislaukee na devetom mjestu.