DA LI JE U PITANJU NEPRAVDA? Španjolski mediji bruje nakon kontroverzne pobjede Barcelone

Autor: dnevno.ba

Katalonska Barcelona pobijedila je Valladolid rezultatom 1:0. To i ne bi bila neka novina da nije bilo kontroverznih odluka glavnog suca te utakmice.

Sudac sinoćnje utakmice Jaimea Latrea našao se na naslovnicama u španjolskoj nakon što je po mnogima napravio dva velika previda i time pogurao Barcelonu do pobjede s kojom su došli samo na bod od Atletica.

U Španjolskoj tako navode tri sutuacije u kojima je Latrea oštetio Valladolid.

Tako se prva sporna situacija dogodila u 62. minuti kada je Jordi Alba igrao rukom u vlastitom šesnaestercu. Latrea se nije oglasio, a nije ni pogledao VAR mada je ruka bila dosta očigledna.

Druga situacija dogodila se u 79. minuti kada je igrač Valladolida Plano zaustavio Dembelea taktičkim prekršajem koji se uobičajeno kažnjava žutim kartonom, no Latrea je izvadio crveni za isključenje iznenađenog igrača Valladolida.