JOŠ UVIJEK U IGRI: Nakon drame sa Francuzima, Hrvatska teškom mukom savladala Portugal!

Autor:

Jučer su hrvatski reprezentativci u rukometu izgubili od reprezentacije Francuske, a danas ih je čekao ključan dvoboj protiv Portugala.

Hrvatska je teškom mukom u drugom kolu pobijedila Portugal 25:24 te tako napravila ogroman korak prema Olimpijskim igrama u Tokiju.

Nije dobro izgledalo za Kauboje jer su Portugalci sredinom drugog poluvremena imali čak i šest pogodaka prednosti, ali čudesni Ivan Čupič vukao je reprezentaciju.

Ovo je jedna od najnevjerojatnih utakmica u povijesti hrvatskog rukometa te je u posljednjih 15 minuta uspjela napraviti čudo, nadoknaditi rezultatski minus i osigurati pobjedu.

Pred Hrvatskom je ostala još jedna utakmica i to protiv Tunisa, ali svejedno moraju čekati kraj utakmice Portugala i Francuske.

Ukoliko Hrvatska pobijedi Tunis, a Portugal Francusku, stvorit će se krug od tri reprezentacije gdje bi Hrvatska ispala u svakom scenariju osim ako Portugal ne pobijedi Francuska s više od pet pogodaka razlike.