NEOČEKIVANO FINALE U LONDONU! Medvedev porazio Nadala u velikoj borbi u polufinalu

Autor: dnevno.ba

Ruski tenisač Daniil Medvjedev plasirao se u finale završnog ATP turnira u Londonu svladavši Španjolca Rafaela Nadala s 3-6,7-6(4),6-3 nakon dva sata i 37 minuta velike borbe.

Bio je to meč pun preokreta, pogotovu u drugom setu, kada je Medvedev vodio s 4-1 i imao loptu za 5-1, da bi Nadal dobio četiri gema zaredom i došao u situaciju da servira za meč. Ipak, Medvjedev je uspio ostati u meču i dobiva set sjajnom igrom u “tie-breaku”, a u trećem setu Rus čini ključan “break” kod 3-3, dok Nadal više nije imao snage za preokret.

Bio je ovo njihov četvrti međusobni meč i prva pobjeda Medvjedeva.

Medvjedev će u finalu igrati s austrijskim tenisačem Dominicom Thiemom koji je ranije svladao prvoga igrača svijeta Novaka Đokovića s 7-5,6-7(10),7-6(5) nakon gotovo tri sata igre.

Finale na rasporedu u nedjelju u 19 sati.