NK Široki na domaćem terenu savladao ekipu Leotara

Autor: Dnevno.ba

Nogometaši Širokog Brijega savladali su u posljednjem susretu 4. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Pecara ekipu Leotara minimalnim rezultatom 1:0.

Široki je bio dosta bolji tim tijekom cijelog susreta, a u prvom poluvremenu propustili su nekoliko dobrih prilika. Prijetili su Tomić i Medić, ali se na gol čekalo sve do 40. minute susreta, prenosi N1.

Souza je oboren u šesnaestercu gostiju i sudac Martinović nije imao dilemu, pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Vukoja.

Prijetio je Medić u nekoliko navrata, ali i Lukić međutim rezultat se nije mijenjao pa je Široki upisao vrijednu pobjedu.

Široki Brijeg je nakon ovog kola lider na tabeli Premijer lige Bosne i Hercegovine s 10 osvojenih bodova. Bodom više, ali i utakmicom više u odnosu na drugoplasirano Sarajevo. Leotar je 11. sa samo jednim bodom, prenosi Dnevnik.ba