Nogometaši Širokog Brijega u Turskoj bolji od slovačkog Trenčina

ANTALYA - Nogometaši Širokog Brijega slavili su u pripremnoj utakmici protiv slovačkog prvoligaša Trenčina rezultatom 2:1.

Širokobriježani se trenutno nalaze na pripremama u Antaliji gdje je na rasporedu bila utakmica protiv Trenčina, slovačkog kluba koji je ove sezone sjajno nastupao u Europskoj ligi.

Igrao se 19. minut kada je Dražen Bagarić iskoristio asistenciju Bernarda Matića za vodstvo bh. premijerligaša. Malo je nedostajalo da vratar to obrani, ali je lopta ipak završila u mreži, javlja ScSport.ba.

Široki Brijeg je nastavio sa sjajnom igrom i u daljnjem tijeku meča, a odličnu šansu propustio je Domagoj Marušić sredinom drugog dijela. Na 2:0 fantastičnim golom povećao je Stipe Marković s distance u 78. minuti. Konačnih 2:1 postavio je Korin u posljednjem napadu na utakmici.

Za Trenčin je od prve minute igrao mladi bosanskohercegovački reprezentativac Hamza Čataković.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Ćorluka, Matić, Barišić, Kvesić, Enin, Marić, Babić, Eliomar, Bagarić, Popović.

TRENČIN: Šemrinec, Šulek, Yem, Mašović, Skovajsa, Lamine, Zubairu, Ubbnik, Kadak, Bukari i Čataković.