Premijer liga BIH: Široki se pobjedom nad Igmanom vratio na vrh tablice

NK Široki Brijeg je u posljednjoj utakmici 12. kola Premijer liga BiH u subotu navečer na Pecari s 3:2 pobijedio Igman.
Početak susreta obilježili su teški uvjeti za igru zbog kiše koja se smirila u drugom dijelu prvog poluvremena.

Plavo-bijeli su bili konkretniji u napadu, Valinčić i Lukić su se našli u dobrim prilikama, ali se rezultat nije mijenjao.

Igman je odolijevao sve do 38. minute. Ćavar je podvalio sjajnu loptu u šesnaesterac gostiju, a tamo se Lukić oslobodio svoga čuvara i pogodio za 1:0. S tim rezultatom se otišlo i na predah.

U nastavku se nije mnogo promijenilo. Domaćin je nastavio nizati prilike, a u 56. minuti Bože Vukoja pogađa za 2:0.

Široki u 73. minuti zasluženo dolazi i do trećeg gola. Mašić je započeo akciju i uposlio Rozića, a on asistira Kpanu koji postiže svoj prvijenac za momčad s Pecare.

I kada se činilo da je sve gotovo, gosti se vraćaju u utakmicu. Ramić je prvo u 82. minuti iz jedanaesterca smanjio na 3:1, da bi u 88. minuti isti igrač zabio za 3:2.

Domaćin je ipak izdržao do kraja i stigao do nova tri boda.

Široki Brijeg u 13. kolu gostuje kod Slobode, ali će prije toga u srijedu u Mostaru nadoknaditi odgođenu utakmicu protiv Zrinjskog. Igman će u sljedećem kolu ugostiti Velež, piše Jabuka.tv

NK Široki Brijeg: Josipović, Valinčić, Mašić, Vukoja, Kpan, Lukić, Musa, Pejić, Lovrić, Ćavar, Kuprešak.

FK Igman: Ćeman, Duraković, Bešagić, Velić, Hrelja, Hebibović, Biber, Bodul, Mahmić, Jakupović, Ramić.