Široki uspješno zakoračio u novu sezonu, Lukić i Tomić junaci utakmice za goste

Autor: dnevno.ba

NK Široki Brijeg je upisao pobjedu rezultatom 0:1 na gostovanju kod novog premijerligaša Igmana iz Konjica, a strijelac za pobjedu gostiju bio je Daniel Lukić u 55. minuti utakmice.

Igman je u prvom poluvremenu bio znatno bolji protivnik i stvorio nekoliko jako dobrih prilika, ali se iskazao vratar gostiju Tomislav Adolf Tomić koji je spasio goste primljenog gola.

U drugom poluvremenu su gosti iz Širokog krenuli čvršće i agresivnije, a to im se isplatilo u 55. minuti kada Bože Vukoja šalje točnu dugu loptu na Lukića koji je uspio primiti dodavanje, prevariti obranu Igmana i donijeti vodstvo gostujućoj momčadi.

Široki je uspio zadržati rezultat do kraja i tako upisati važna tri boda na otvaranju nove sezone u Premijer ligi BiH. U sljedećem kolu Širokobriježani igraju na Pecari protiv Slobode, dok će Igman u goste Veležu.