Nogometaši Zrinjskog svladali su tuzlansku Slobodu s 3:1

Autor:

Bivši trener Zrinjskog Mladen Žižović nije došao do pobjede u svom debiju na klupi Tuzlaka i to upravo kod ekipe koju je vodio u prošloj godini

Nogometaši Zrinjskog svladali su tuzlansku Slobodu s 3:1 i tako na reprezentativnu pauzu ipak odlaze s pobjedom.

Sloboda, koja je u Mostaru doživjela i peti uzastopni poraz, nije mogla zamisliti bolji start.

Bivši igrač Zrinjskog Abid Mujagić oteo je loptu neopreznom Ivoru Krešiću i matirao Antonija Soldu. Tuzlaci su vodstvo držali skoro sat vremena, no, onda je Zrinjski u tri minute postigao dva gola.

Oba je postigao Josip Ivančić, koji je ušao u poluvremenu, i oba je postigao glavom. Za prvi mu je s lijeve strane asistirao Ivan Bašić, a za drugi s desne strane Dragan Juranović.

Konačnih 3:1 postavio je Juranović, iako je Ivančić i kod tog gola malo skrenuo loptu.

Tako bivši trener Zrinjskog Mladen Žižović nije došao do pobjede u svom debiju na klupi Tuzlaka i to upravo kod ekipe koju je vodio u prošloj godini.