Hrvatski drugoligaš očitao lekciju Širokobriježanima

SPLIT - Nogometaši Hajduka II u pripremnoj utakmici na Poljudu bili su bolji od Širokog Brijega i ostvarili pobjedu od 3:1.

U prvom dijelu jedini pogodak je djelo Ivana Delića. On je u 16. minuti prihvatio jednu loptu u kaznenom prostoru gostiju i plasirao je u donji desni kut vratara Martina Zlomislića.

Ostatak prvog poluvremena prošao je u ravnopravnoj igri, a najveću prigodu su imali gosti u 32. minuti, ali je udarac Bože Vukoje iz blizine, s gol linije izbio Ivan Giljanović, javlja Hajduk.hr.

Bijeli su u nastavku postigli dva identična pogotka nakon ubačaja Ivana Brnića s desne strane, oba puta spretan je bio Bleart Tolaj. Jedini pogodak gostiju postigao je glavom u 71. minuti Stipe Jurić nakon ubačaja s desne strane.

Za Hajduk II su nastupili: Sentić, Relota, Bajrami, Ševelj, Ciprić, Giljanović, Skorup, Sahiti, Bajić, Delić, Prapashtica. Još su igrali: Baždarić, Čuić, Tolaj, Šarić, Grubišić, Pršir, Brnić.

Širokobriježani su pak nastupili u sastavu: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić, Nikić, Radeljić (od 60. Barišić), Kvesić, Stanić (od 46. Hrkać), Marić (od 60. Begić), Vukoja (od 46. Enin), Ćorić, Angelov (od 46. Glavaš), Bagarić (od 60. Jurić).