Zrinjski razočarao malobrojni auditorij protiv Radnika

MOSTAR - Nogometaši Zrinjskoga razočarali su u današnjoj utakmici 1. kola Lige za prvaka odigravši pred kojih 1.000 gledatelja u Mostaru neodlučenih 1:1 s Radnikom iz Bijeljine.

Gosti su poveli nakon nepunih desetak minuta igre kada na asistenciju Demira Pece gol Kenana Pirića pogađa bivši igrač “Plemića” Velibor Đurić.

Zrinjski je imao jednu veliku priliku preko Bilbije do kraja prvoga dijela, te jedan poništeni gol istoga igrača zbog navodnoga prekršaja u napadu.

Domaćin je do izjednačenja stigao u 55. minuti kada mrežu Mladena Lučića pogađa Miloš Filipović.

Odigrana je i jedna utakmica Lige za opstanak u kojoj je Mladost slavila minimalnu 1:0 pobjedu nad davljenikom Vitezom, a taj jedni zgoditak u 57. minuti postigao je Haris Dilaver.